Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu Hakkımızda

Hakkımızda, Konsolosluklar

Consultation for Czech Republic web sitesiÇek Cumhuriyeti Büyükelçiliğinin, Çek Cumhuriyeti Konsolosluğunun, Çek Cumhuriyeti Fahri Konsolosluklarının ve Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu temsilciliklerininresmi web sitesi değildir. Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu resmi web sitesinin adresi sayfanın altında verilmiştir. Consultation for Czech Republic web sitesi Çek Cumhuriyeti'ya seyahat edecek olan kişilerin Çek Cumhuriyeti seyahat prosedürleri ile ilgili detaylı bilgi alabilecekleri bir bilgilendirme sitesidir.

Consultation for Czech Republic sitesi size Çek Cumhuriyeti hakkında gerekli olan Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu adres, Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu ulaşım haritası, Çek Cumhuriyeti Konsolosluklarının ve Çek Cumhuriyeti Konsolosluk görevlilerinin isimlerine ulaşabilmeniz için gerekli bilgilerin toplandığı bilgi amaçlı kurulmuş bir sitedir. Sitede ayrıca, konsolosluklardan vize alabilmeniz maksadıyla, seyahat amacınıza göre (turistik, ticari, transit) vizeleriniz için gereken belgelerin neler olduğu ve izlenecek yol haritası hakkında bilgiler de sunulmuştur.

Çek Cumhuriyeti'ya yapacağınız seyahatleriniz öncesinde site içerisinde verilen linklerden Çek Cumhuriyeti Uçak bileti, Çek Cumhuriyeti otel rezervasyonu ve Çek Cumhuriyeti vize işlemleri ilgili danışmanlık alabilirsiniz. Çek Cumhuriyeti'da ziyaret edeceğiniz şehirler, bölgenin özellikleri Çek Cumhuriyeti'da bulunduğunuz süre boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm pratik bilgilere seyahatlerinizi kolaylaştırmak için hazırladığımız web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu web sitesi Türkiye'den Çek Cumhuriyeti'ya seyahat edecek kişileri, seyahatleri öncesinde ve sırasında karşılaşabilecekleri her türlü prosedürle ilgili bilgi vermek amacıyla kurulmuştur. Bu bilgiler ışığında karar verdiğiniz seyahat tarihinden en az 1 ay önce en uygun fiyata otel ve uçak bileti satın alabilirsiniz. Bunların dışında vize işlemlerinizi hala gerçekleştirmediyseniz vize hizmeti veren acentelerin linklerine ulaşarak profesyonel vize işlemleri danışmanlığı şirketlerinden yardım alabilirsiniz. Vize işlemleri danışmalık şirketleri, evraklarınızın ve başvuru formunuzun kontrolünü yaparak Çek Cumhuriyeti vize başvurunuzun olumlu ve en kısa zamanda sonuçlanması için elinden geleni yapacaktır.

Consultation for Czech Republic web sitesi bir Knight SP ailesi üyesidir. Knight Strategic Partners (Knight SP) müşterilerinin gereksinimlerine ve vizyonlarına AR-GE çalışmalarıyla uygun reklam üreten, merkezi Dubai'de bulunan ve birçok Avrupa ülkesinde temsilciliği olan uluslararası bir şirkettir. Knight SP bağımsız bir şirket olup hiçbir kamu kurum ve kuruluşu ile bir bağı bulunmamaktadır. Köklü bir geçmişe ve alanında prestijli bir konuma sahip firmamız, uluslararası ilişkiler, ticaret, eğitim ve turizm alanında hizmet veren şirketlere verdiği özel ve güvenilir hizmetlerin yanı sıra, teknik, bilimsel ve hukuksal alanlarda da danışmanlık yapmakta ve destek sunmaktadır.

Bir Knight SP ailesi üyesi olan Consultation for Czech Republic sitesi reklam verme amaçlı bir bilgilendirme sitesi olup reklam aldığı acentelerin verdiği bilgilerle ilgili herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Bilgilerin doğruluğu, resmi siteler ve kaynaklardan edinilen bilgiler internet ortamındaki kullanıcı deneyimleriyle de teyit edilmektedir. Knight SP bu bilgileri internet ortamında kolayca ve derlenmiş olarak kullanıcıya sunmayı amaçlamaktadır.

Knight SP, bu sitede sunulan bilgilerin yeniliğini an be an takip etme üzerine çalışma yürütürken yanlış, hatalı veya eksik bilgileri düzeltme ve değiştirme önceliğini her daim canlı tutmaktadır. Sizde Knight SP ailesine mensup oluşumlarda karşılaşabileceğiniz hatalı ve eksik bilgileri iletişim adreslerimize yönlendirebilir veya paylaşabileceğiniz detaylı bilgileri bize önerebilirsiniz. Güncel olmayan bilgileri ve eksik gördüğünüz noktaları http://www.knightsp.com adresinde yer alan iletişim formunu kullanarak bizimle paylaşılmasını önemle rica ederiz. Knight SP önerilerinizi göz önünde bulundurarak 48 saat içerisinde incelikli bir araştırma gerçekleştirecek, teyit edilmiş bilgileri en yeni ve en doğru şekilde yine sizlerle paylaşacaktır.