Consultation for Czech RepublicConsultation for Czech Republic, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Czech Republic; Türkiye’ de bulunan Çek Cumhuriyeti Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Çek Cumhuriyeti vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Çek Cumhuriyeti temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Çek Cumhuriyeti Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Çek Cumhuriyeti Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Çek Cumhuriyeti temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Çek Cumhuriyeti seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Çek Cumhuriyeti vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Czech Republic web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Czech Republic web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Czech Republic web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Czech Republic‘ e dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

 

Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu Resmi Web Sitesi; www.mzv.cz